Nowe stare miejsca pracy

  1. Praca zachodniopomorskie
  2. Bez kategorii
  3. Nowe stare miejsca pracy

W Gryfinie działają duże firmy i zakłady przemysłowe, które zatrudniają bardzo wielu mieszkańców miasta. Nie tak dawno, bo w grudniu ubiegłego roku, jeden z niemieckich inwestorów rozbudował swoje struktury, otwierając nowoczesną fabrykę. Część pracowników ze starego zakładu przeszło w ramach struktury do nowego miejsca pracy. Pozostałe wakaty zostały obsadzone kolejnymi mieszkańcami Gryfina oraz innych okolicznych miejscowości.

Nowe

W nowej hali na zaawansowanym poziomie wytwarza się wyroby gumowe oraz produkuje tworzywa sztuczne i metalowe, które z kolei wykorzystywane są między innymi w przemyśle rolniczym, medycznym i energetyce wiatrowej. To jednak nie jest jeszcze koniec inwestycji. Jak zapowiada firma, planowany jest dalszy rozwój i jeszcze więcej miejsc pracy. Taka sytuacja bardzo cieszy mieszkańców Gryfina, ponieważ każdy wie, że całkiem dobrze się tu zarabia, więc chętnych do pracy nie brakuje.

Konkurencyjne

Konkurencja nie śpi i także rozbudowuje swoje podwoje oraz poszukuje nowych pracowników. W chwili obecnej to bardziej pracownik ma możliwość wyboru, w której firmie chce pracować. Firmy prześcigają się z wysokością oferowanych zarobków, a pracownik i tak pójdzie tam, gdzie dadzą więcej. Nie od razu przyjmowany jest pełen skład, ponieważ poszczególne działy są rozbudowywane na bieżąco i na bieżąco obsadzane są wakaty oraz zgłaszane jest zapotrzebowanie na poszczególne zawody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
You need to agree with the terms to proceed

Najnowsze oferty pracy:

08 Grudnia 2023

Płytkarz

Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie

zachodniopomorskie / Glewice

  • Umiejętność położenia glazury i terakoty/ okładanie ścian oraz podłóg płytkami ceramicznymi Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Umiejętność...
Więcej

08 Grudnia 2023

Pracownik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Świdwinie

zachodniopomorskie / Rzecino

  • wykonywanie prac budowlanych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:
Więcej

08 Grudnia 2023

Nauczyciel wspomagający

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

zachodniopomorskie / Koszalin

  • Praca z dziećmi z orzeczeniem w przedszkolu Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych...
Więcej
Więcej ofert pracy

Baza ofert

Praca