Owoce morza i lasy

  1. Praca zachodniopomorskie
  2. Bez kategorii
  3. Owoce morza i lasy

Początki Reska sięgają okresu wczesnego średniowiecza. W zamierzchłych czasach miejscowa ludność parała się rolnictwem, rzemiosłem, kowalstwem, młynarstwem i krawiectwem. Obecnie mieszkańcy poszukują zatrudnienia w różnych branżach.

Pieniądze

Na walkę z bezrobociem poświęca się ogromne kwoty. Również tutaj programy aktywizacyjne wspomagają tutejszy rynek. Oferowane są między innymi szkolenia, staże, praktyki, kursy przygotowawcze oraz podnoszące lub zmieniające kwalifikacje. Przedsiębiorcy działający na terenie Reska, mogą liczyć również na wsparcie i doposażenie miejsc pracy. Oczywiście kandydaci, którzy chcieliby rozpocząć własną działalność, są także w grupie, która może ubiegać się o dofinansowanie.

Rozwój

Zapotrzebowanie jest duże, ponieważ mieszkańcy bardzo chcą podjąć pracę, a często nie mają gdzie ze względu czy to na kwalifikacje, czy na oferowane wakaty.

Resko to przede wszystkim tereny leśne bogate w trasy rowerowe. Można tu odpocząć nad wodą czy pospacerować po wzgórzach lub mieście podziwiając zabytki architektury pozostałe po sporych zniszczeniach wojennych. Agroturystyka ma sens i dlatego wielu mieszkańców dąży właśnie do rozwoju tego biznesu.

Krewetki

Praca przy sortowaniu owoców morza do najprzyjemniejszych nie należy, ale jak podkreślają mieszkańcy, gdzieś pracować trzeba, więc i chętnych do tego typu zadań nie brakuje. Jest to z resztą w zasadzie największy pracodawca w granicach Reska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
You need to agree with the terms to proceed

Najnowsze oferty pracy:

02 Marca 2024

Inżynier Budowy - roboty energetyczne

Trakcja S.A.

zachodniopomorskie / Szczecin

  • Opis stanowiska Organizacja i nadzór nad terminowością wykonywania prac budowlanych oraz dostaw materiałów. Nadzorowanie i koordynowanie prac wykonawczych przez podwykonawców i siły własne....
Więcej

02 Marca 2024

Regionalny przedstawiciel handlowy (rynek polski)

Play Wood LCC

zachodniopomorskie / Szczecin

  • Opis pracy: Poszukujemy przedstawiciela handlowego, dla którego komunikacja z ludźmi jest wielką przyjemnością, którego głównym zadaniem będą kontakty z kupującymi (sprzedaż B2B) - handel...
Więcej

02 Marca 2024

Kierowca Wywrotki 4-osiowej

POLAQUA Sp. z o.o.

zachodniopomorskie / Świnoujście, ul. Bunkrowa 1

  • ZADANIA: wykonywanie prac ziemnych na terenie budowy; obsługa pojazdu zgodnie z jego przeznaczeniem i zasadami bezpieczeństwa; dbałość o stan techniczny maszyny; współpraca z pozostałymi...
Więcej
Więcej ofert pracy

Baza ofert

Praca