Perspektywy w księgowości

  1. Praca zachodniopomorskie
  2. Bez kategorii
  3. Perspektywy w księgowości
praca w księgowości

Osoby poszukujące pracy w Połczynie-Zdroju z doświadczeniem w księgowości mają możliwość aplikowania na stanowisko Asystenta Głównej Księgowej. O posadę mogą walczyć absolwenci takich kierunków jak finanse, rachunkowość lub ekonomia. Praca w księgowości wymaga oczywiście znajomości MS Office i przepisów podatkowych. Większe szanse mają kandydaci władający językiem niemieckim oraz angielskim.

Jakie obowiązki ciążą na Asystencie Głównej Księgowej? Taki pracownik odpowiada za sporządzanie rozliczeń publiczno-prawnych, przygotowywanie deklaracji CIT i VAT oraz różnego typu zestawień, analiz i raportów. Głównym zadaniem asystenta pozostaje księgowanie dokumentów w systemie finansowo-księgowym. Poza tym zatrudniona osoba będzie wspierać główną księgową w rozliczaniu delegacji krajowych i zagranicznych.

Jeśli interesuje Cię tego rodzaju oferta pracy w Połczynie-Zdroju, to na Twoją korzyść działa również znajomość obsługi kadr i płac. Pracodawca oferuje stabilne warunki zatrudnienia i możliwości rozwoju.

Zdobycie doświadczenia w księgowości może z czasem dać szansę nie tylko na awans w strukturach firmy, ale też na założenie własnej działalności gospodarczej i bycie niezależnym. Biuro rachunkowe można w końcu prowadzić nawet w domu, obsługując klientów z różnych rejonów kraju, a na tego typu usługi popyt nadal będzie się utrzymywał.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
You need to agree with the terms to proceed

Najnowsze oferty pracy:

19 Maja 2024

Operator obrabiarek sterowanych numerycznie

Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu

zachodniopomorskie / Świnoujście

  • obsługa maszyny CNC Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany Uprawnienia:...
Więcej

19 Maja 2024

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

zachodniopomorskie / Złocieniec

  • Pomoc w przygotowywaniu posiłków, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: chęć do pracy
Więcej

19 Maja 2024

Sekretarka

Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie

zachodniopomorskie / Goleniów

  • w programie stażu Wymagania inne:
Więcej
Więcej ofert pracy

Baza ofert

Praca