Rodzinny biznes agroturystyczny

  1. Praca zachodniopomorskie
  2. Bez kategorii
  3. Rodzinny biznes agroturystyczny

W Polanowie z roku na rok przybywa coraz więcej gospodarstw agroturystycznych. Dzięki dofinansowaniom unijnym na założenie lub na rozwój działalności agroturystycznej można zaobserwować wyraźne ożywienie w sektorze turystycznym, co jest mocno widoczne w strukturze tutejszego rynku pracy.

Wypoczynek

Chęć odpoczynku z dala od codziennego zgiełku i wielkomiejskich klimatów deklaruje coraz więcej osób. Znalezienie miejsca idealnego do odpoczynku nie jest takie proste. Jednak wiele osób wybiera Polanów ze względu na dużą ilość terenów zielonych dookoła oraz możliwości rekreacyjne na miejscu.

Ekojedzenie

Uzupełnieniem oferty wypoczynkowo-rekreacyjnej często bywa także propozycja zdrowych posiłków przygotowywanych na miejscu z produktów pochodzących z ogródka gospodarza.

Rodzinnie

Gospodarstwa agroturystyczne zazwyczaj prowadzone są przez całe rodziny. Oczywiście poszczególne osoby są zatrudnione w świetle prawa pracy. Dodatkowo w miesiącach wzmożonej aktywności turystycznej potrzebne są dodatkowe ręce do pracy. Wtedy w Polanowie przybywa ofert związanych z sezonowym bądź dorywczym zatrudnieniem.

Więcej

Jak pokazuje tutejszy rynek działalności, tego typu przedsiębiorstw jest coraz więcej. Prognozy przewidują, że w najbliższym czasie powstaną kolejne gospodarstwa. Dzięki temu gospodarka lokalna Polanowa zyska nowy wymiar.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
You need to agree with the terms to proceed

Najnowsze oferty pracy:

09 Grudnia 2023

Praktykant do Programu Praktyk - Finanse POB

STRABAG Sp. z o.o.

zachodniopomorskie / Pobierowo

  • Zadania: Bieżące wsparcie administracyjno – finansowe budowy Przygotowanie analiz i raportów finansowych Wsparcie w prowadzeniu dokumentacji budowy Archiwizacja dokumentów Wymagania: Jesteś...
Więcej

09 Grudnia 2023

Customer Supporter with English

Concentrix

zachodniopomorskie / Szczecin

  • providing a comprehensive service to Ryanair airline passengers, assisting passengers via: incoming calls/chat/e-mail, providing general information, supporting passengers with travel difficulties,...
Więcej

09 Grudnia 2023

Technik Serwisu

THESAR Systemy Informatyczne Sp. z o.o.

zachodniopomorskie /

  • Poszukujemy osób do stałej współpracy w trybie B2B przy obsłudze w ramach outsourcingu naszego klienta - wiodącej na rynku firmy z branży telekomunikacyjnej. Praca w terenie – samodzielne...
Więcej
Więcej ofert pracy

Baza ofert

Praca