Trener bezrobotnych 

  1. Praca zachodniopomorskie
  2. Bez kategorii
  3. Trener bezrobotnych 

W Dobrzanach co jakiś czas pojawi się dość interesująca oferta pracy. O tyle jest ona interesująca, że znacznie różni się od tych, które można dostrzec wśród lokalnych ogłoszeń o pracę.

Gdy w 2016 roku wśród ogłoszeń o pracę pojawiło się stanowisko „trener pracy”, wzbudziło ono spore zainteresowanie nie tylko tych, którzy mogliby aplikować na nie, ale spotkało się z zainteresowaniem ogólnym. Zwyczajnie wyróżniło się wśród innych.

Wśród wymogów formalnych znalazły się: wykształcenie wyższe, uprawnienia doradcy zawodowego, minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych, znajomość uwarunkowań lokalnych Dobrzan.

Mile widziane było, aby osoba ubiegająca się o to stanowisko miała certyfikat coacha oraz doświadczenie w pracy z projektami finansowanymi przez Unię Europejską dotyczącą aktywizacji zawodowej w grupie osób bezrobotnych.

Czym zajmuje się trener pracy w Dobrzanach? Przede wszystkim planuje ścieżki kariery zawodowej. Oprócz tego motywuje do podjęcia zatrudnienia zarówno osoby indywidualne, jak i całe grupy.

Trener uczestniczy także w pośrednictwie pracy, wyszukuje dla bezrobotnych najbardziej odpowiednie oferty pracy lub kieruje na staże. Oprócz tego prowadzi warsztaty z zakresu właśnie skutecznego poszukiwania pracy oraz pomaga w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych, oraz wspiera ich w sztuce autoprezentacji, która szczególnie przydatna jest w trakcie rozmowy o pracę.

Trener cały czas czuwa nad bezrobotnymi. Jest to taki mentor, który służy pomocą w każdym zakamarku dotyczącym rynku pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
You need to agree with the terms to proceed

Najnowsze oferty pracy:

02 Marca 2024

Inżynier Budowy - roboty energetyczne

Trakcja S.A.

zachodniopomorskie / Szczecin

  • Opis stanowiska Organizacja i nadzór nad terminowością wykonywania prac budowlanych oraz dostaw materiałów. Nadzorowanie i koordynowanie prac wykonawczych przez podwykonawców i siły własne....
Więcej

02 Marca 2024

Regionalny przedstawiciel handlowy (rynek polski)

Play Wood LCC

zachodniopomorskie / Szczecin

  • Opis pracy: Poszukujemy przedstawiciela handlowego, dla którego komunikacja z ludźmi jest wielką przyjemnością, którego głównym zadaniem będą kontakty z kupującymi (sprzedaż B2B) - handel...
Więcej

02 Marca 2024

Kierowca Wywrotki 4-osiowej

POLAQUA Sp. z o.o.

zachodniopomorskie / Świnoujście, ul. Bunkrowa 1

  • ZADANIA: wykonywanie prac ziemnych na terenie budowy; obsługa pojazdu zgodnie z jego przeznaczeniem i zasadami bezpieczeństwa; dbałość o stan techniczny maszyny; współpraca z pozostałymi...
Więcej
Więcej ofert pracy

Baza ofert

Praca