Za co odpowiada pracownik biurowo-administracyjny?

  1. Praca zachodniopomorskie
  2. Województwo zachodniopomorskie: atrakcje turystyczne
  3. Za co odpowiada pracownik biurowo-administracyjny?
praca w biurze

Bezrobotni zainteresowani zatrudnieniem w biurze, mogą aktualnie znaleźć dla siebie oferty pracy w Dębnie. Pracodawcy wymagają od kandydatów obsługi komputera. Osoba zatrudniona na takim stanowisku zajmuje się fakturowaniem, pracami administracyjnymi oraz monitorowaniem realizacji umów cywilno-prawnych.

Doświadczeni pracownicy biurowi mają do wyboru sporo ofert pracy, ale od takiego kandydata oczekuje się dużo więcej. Zarządzanie biurem i koordynowanie jego pracy nie należy do łatwych zadań. Pracownicy administracyjni zajmują się także obsługą petentów, archiwizacją dokumentów, monitorowaniem przetargów.

Wymagania dotyczące wykształcenia zależą od pracodawcy. Ci bardziej wymagający szukają kandydatów z wykształceniem policealnym lub wyższym o profilu administracyjnym. W pracy biurowej przydaje się znajomość języków obcych i obsługa sprzętu biurowego. Idealnymi kandydatami na takie stanowisko w Dębnie są osoby zorganizowane, dokładne i kulturalne. Sztywne godziny pracy dla jednych są zaletą, dla innych wadą. Podobnie zresztą jak konieczność kontaktów z petentami.

Zarobki pracowników administracyjnych bywają zróżnicowane. Wiele zależy od wielkości firmy, stażu pracy pracownika i jego wykształcenia. Pamiętajmy, że tego typu oferty pracy pochodzą nie tylko od prywatnych firm, ale też od instytucji publicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
You need to agree with the terms to proceed

Najnowsze oferty pracy:

09 Grudnia 2023

Administrator obiektu

STRABAG PFS

zachodniopomorskie / Kołobrzeg

  • Zadania: administrowanie powierzonym obiektem hotelowo-apartamentowym prace gospodarczo-administracyjne: bieżąca kontrola obiektu, zgłaszanie usterek, uszkodzeń koordynowanie usługi...
Więcej

08 Grudnia 2023

Płytkarz

Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie

zachodniopomorskie / Glewice

  • Umiejętność położenia glazury i terakoty/ okładanie ścian oraz podłóg płytkami ceramicznymi Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Umiejętność...
Więcej

08 Grudnia 2023

Pracownik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Świdwinie

zachodniopomorskie / Rzecino

  • wykonywanie prac budowlanych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:
Więcej
Więcej ofert pracy

Baza ofert

Praca