Kto znajdzie zatrudnienie w Barlinku

  1. Praca zachodniopomorskie
  2. Bez kategorii
  3. Kto znajdzie zatrudnienie w Barlinku
praca w Barlinku

Barlinek jest najludniejszym miastem powiatu myśliborskiego, znajdującego się w województwie zachodniopomorskim. Największym pracodawcą w regionie jest firma, zajmująca się produkcją podłóg drewnianych. Proces produkcyjny opiera się na wykorzystaniu drewna rodzimego oraz egzotycznego, a poza standardową deską firma oferuje listwy przypodłogowe, pellet i brykiet, produkty do wykończeń oraz pielęgnacji, a także innowacyjne deski na ścianę.

Firma jest światowym potentatem o ugruntowanej marce, zapewniającym ogromną ilość miejsc pracy dla ludzi z różnym wykształceniem. Przedsiębiorstwo, którego spółka inwestycyjna mieści się w Barlinku, gwarantuje nie tylko stabilne zatrudnienie, ale również prywatną opiekę medyczną i benefity pozapłacowe. Pakiet socjalny rzeczywiście odznacza się dużą atrakcyjnością. Pracodawca zapewnia ponad to dostęp do nowoczesnych narzędzi oraz sympatyczne środowisko pracy.

Obecnie firma poszukuje do swojego oddziału w Barlinku: elektryka, automatyka, mechanika, mistrza zmiany, pracownika produkcji, inżyniera jakości, inżyniera procesu, ślusarza, operatora ładowarki oraz operatora wózka widłowego. Na większość z wymienionych stanowisk wymagane jest wykształcenie wyższe techniczne, odpowiednie uprawnienia kierunkowe, minimum dwuletnie doświadczenie oraz brak przeciwwskazań zdrowotnych i gotowość do pracy zmianowej. W zamian za sprostanie oczekiwaniom, firma gwarantuje wszechstronny rozwój zawodowy, styczność z najnowocześniejszymi technologiami oraz stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się branży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
You need to agree with the terms to proceed

Najnowsze oferty pracy:

19 Kwietnia 2024

Hebrew Speaking Customer Care Associate

Foundever

zachodniopomorskie /

  • The role: Taking control of situations and thinking on your feet to make smart decisions in order to resolve up to customer telephone, email or chat contacts Understanding customer’s needs so as to...

Customer support specialist with German and English

Foundever

  • The role: Respond to and resolve a wide variety of consumer queries by phone, chat or email; Taking control of situations and thinking on your feet to make smart decisions in order to resolve up to...

Asystent ds. brokerskiej obsługi ubezpieczeń

Aon Polska Sp. z o. o.

zachodniopomorskie / Szczecin

  • Zakres zadań: Wspieranie brokerów w procesach administracji danych w wewnętrznych systemach i aplikacjach Administrowanie elektroniczną i papierową dokumentacją techniczną i ubezpieczeniową w...
Więcej
Więcej ofert pracy

Baza ofert

Praca